DJ na wesele – gdzie go znaleźć?

DJa na nasze wesele można znaleźć dosłownie wszędzie. Wystarczy wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwarkę, a pojawi nam się parę stron z propozycjami lokalnych DJów. Wybór jest naprawdę duży, a każdy DJ ma do zaoferowania różnorakie dodatkowe atrakcje. Jeżeli przepadamy za kolorowym dymem, w którym możemy tańczyć – warto zadzwonić do takiego DJa.

Różnokolorowe światła migające podczas tańców są bardzo pomysłowe, dobrze więc byłoby wykorzystać je podczas naszej uroczystości. Jeżeli planujemy wesele długo po zaręczynach, mamy tak naprawdę bardzo dużo czasu i możemy bardzo dokładnie poszukać odpowiadającego nam artysty, który zagra na naszym weselu.

Co jest głównym zadaniem DJa?

Do głównych zadań DJa należy przede wszystkim obsługiwanie sprzętu i zapraszanie gości weselnych do zabawy. Jeżeli zatrudniliśmy także osobę śpiewającą – razem na pewno będą współpracować i zapewnią nam świetną oprawę muzyczną. DJ jest odpowiedzialny za to, żeby w odpowiednich momentach wchodzić na podium, a także, żeby muzyka była zróżnicowana. DJ i Para Młoda mogą skonsultować wcześniej repertuar, według którego DJ nam zagra. Jednak, można także powierzyć całkowicie zadanie i liczyć na znane wszystkim piosenki. Doświadczony artysta za pewnością nas nie zawiedzie, więc nie trzeba się martwić.

Dobry i zły DJ

Oczywiście, są różni ludzie. Tak jak pełno jest ‘’piekielnych’’ klientów, tak i DJ może się trafić nieodpowiedni. Dobry DJ to taki, który znakomicie wywiąże się ze swojego zadania. DJ, który nie dość, że świetnie poprowadzi naszą imprezę i dodatkowo zapewni nam świetlne czy dymne atrakcje, sprawi, że nasze wesele się uda i film nakręcony podczas wesela będzie sentymentalną pamiątką i powodem do uśmiechu w przyszłości. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z naszym jego planem, na pewno pozostaniemy z DJem w kontakcie i możliwe, że w przyszłości również będziemy korzystać z jego usług. Natomiast, można trafić także na osobę kompletnie niedoświadczoną, lub taką, której DJing nie jest pasją, ale jedynie obowiązkiem. Dużo jest takich sytuacji, gdzie osobie z obsługi wesela faktycznie zdarza się minimalnie popsuć imprezę. Na szczęście nie jest to częste zjawisko.

Dodatkowe atrakcje

Dobry, doświadczony DJ może zapewnić nam dodatkowe atrakcje, takie jak kolorowe światła, kula dyskotekowa, czy dym, w którym możemy tańczyć. Jeżeli w weselu biorą udział obcokrajowcy, na przykład Anglicy lub Niemcy – są DJe, fachowo zajmujący się takimi weselami. DJ, który włada biegle jednym z tych języków, będzie dla nas na wagę złota.

dobry-dj-na-wesele

Istottnym elementem pracy DJa jest wybór playlisty. Należy uzgodnić ją wcześniej z parą młodą aby mieć pewność, że to co zagramy spodoba się większości osób na sali, a najlepiej wszystkim, uważa dj na wesele Koss z Krakowa.

Wybierając takiego DJa, będziemy spokojnie o to, czy wszystkie osoby, również te niepolskojęzyczne będą się dobrze bawić na weselu. DJ, który włącza się w zabawę, na przykład wychodząc do gości weselnych, będzie świetny do polecenia go znajomym. Nie inaczej będzie w przypadku, gdy DJ wyjdzie między ludzi wraz z osobą zajmującą się wokalem. Warto więc zastanowić się porządnie nad wyborem dobrego DJa, ponieważ jest ich mnóstwo.