Gierzkiewicz

Iwona Gierzkiewicz w 2005 r. osiągnęła swój wymarzony poziom Diamentowego Dyrektora Klubu Oriflame i teraz chętnie pomoże w rozwoju osobistym jak i w drodze do sukcesu Oriflame kolejnym osobom, również Tobie.

Do grona konsultantek Oriflame we Wrocławiu dołączyła, gdy miała 25 lat. Szukała pomysłu na zarabianie pieniędzy. Chciała mieć coś swojego, coś co zapewni Jej swobodę, da niezależność i nie będzie wiązało się ze sztywnymi godzinami pracy bo najważniejsza dla Iwony Gierzkiewicz była rodzina.

Bardzo szybko przekonała się, że współpraca z Oriflame, to realna szansa na sukces dla każdego, kto tylko będzie miał chęci do pracy, otwartość na ludzi i gotowość do pracy. Już po 6 miesiącach od zapisania się do Klubu rozpoczęła kwalifikację na poziom Dyrektora Struktury Sprzedaży i gdy doświadczyła jak bardzo jest to korzystne, zaczęła w swojej pracy skupiać się na tym, by ludzie z zespołu Gierzkiewicz również awansowali na poziom Dyrektora.

Konsultant i Konsultantka Oriflame ma kilka możliwych sposobów współpracy z Oriflame. Od kupowania produktów wyłącznie dla siebie i cieszenia się korzystniejszą ceną produktów, przez sprzedaż innym osobom i zarabianie na różnicy między ceną klubową i katalogową, aż po budowanie własnej sieci sprzedaży i zdobywanie niezależności.

Działa na terenie Wrocławia ale też w całej Polsce.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i kontaktu.

Dane firmowe:

Adres: ul. Holenderska 30, 54-404 Wrocław

Telefon:  608 200 348

Strona w sieci: http://gierzkiewicz.pl/

Obszar działalności firmy: Cała Polska