Oryginalne hotele w Polsce

recepcja hotelu Jasek premiumW Polsce jest naprawdę multum hoteli – znajdują się naprawdę wszędzie, a najwięcej z nich można oczywiście spotkać w dużych miastach, do którego wiele osób podróżuje w celach biznesowych lub turystycznych. W naszym kraju można znaleźć zarówno hotele sieciowe, jak też i nietuzinkowe, lokalne obiekty. Coraz więcej osób decyduje się na zerwanie z rutyną i zabukowanie nocy w jednym z tych bardziej oryginalnych i niepowtarzalnych miejsc. Nic dziwnego, w końcu ile można siedzieć w jednakowych wnętrzach? Zwłaszcza wtedy, gdy się wie, że jak Polska długa i szeroka, jest w niej naprawdę sporo magicznych i niesamowitych hoteli, w których warto się znaleźć.

Na jakie hotele zatem możesz trafić w naszym kraju? Czym możesz się pozachwycać? W jaki sposób możesz przeżyć coś niesztampowego i jedynego w swoim rodzaju? Przygotowaliśmy kilka podpowiedzi, gdzie możesz się zatrzymać, aby zaznać zdecydowanie niezwykłych przeżyć?

Niepowtarzalne hotele w Polsce

Jak już zostało wspomniane, w Polsce jest naprawdę wiele hoteli, hosteli, czy też apartamentów, w których mógłbyś się zatrzymać. W tym rankingu bierzemy jednak pod uwagę wyłącznie hotele i to tylko takie, które mają w sobie to coś.

  1. wesele w hotelu Jasek PremiumDobrym przykładem niezwykłego hotelu jest hotel „W drzewach”, który możesz znaleźć w Nałęczowie. Zdecydowanie jest to coś, czego jako poszukiwacz nietuzinkowości powinieneś zobaczyć. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość – w tym hotelu terminy są bardzo rozchwytywane – w końcu wiele osób nadal marzy o swoim domku na drzewie i w ten sposób może to marzenie niejako spełnić.
  2. Alternatywą dla domków na drzewie mogą zdecydowanie z powodzeniem być domki na wodzie, które można spotkać w Mielnie. Hotel HT Houseboats proponuje swoim klientom naprawdę niezwykłe i niezapomniane przeżycie. Jeżeli kochasz szum fal i widok morza, to z pewnością taki domek będzie dla ciebie spełnieniem marzeń.
  3. Z kolei Hobbitówka to hotel idealny dla fanów J.R.R. Tolkiena i jego książek. Jeżeli lubisz Hobbita i książki z serii Władca Pierścieni, będziesz zachwycony. Hobbitówka bowiem idealnie odzwierciedla norę Hobbita, ukazaną w filmie w reżyserii Petera Jackona.
  4. A jeżeli zamiast bajkowych wolisz historyczne klimaty, to może ci się spodobać Restauracja Carska, która jest obiektem restauracyjno-noclegowym. Znajdziesz tam przewspaniałe pokoje urządzone na modłę rosyjską, wtedy gdy w Rosji żyli i rządzili carowie.
  5. Ostatnim proponowanym przez nas hotelem, który jest nietuzinkowy, jest hotel Jasek Premium – to wspaniały obiekt, cechujący się charakterystyczną architekturą. Wnętrze hotelu prezentuje się naprawdę niesamowicie i do razu przyciąga wzrok. Na miejscu istnieje również możliwość organizacji wesel we Wrocławiu, komunii dziecka, wesela czy też konferencji biznesowej. Na pewno zachwyci cię to, co zobaczysz.

 

ZAREZERWUJ POKÓJ W HOTELU JASEK PREMIUM!

 

mężczyzna_w_hotelu

Dlaczego warto wybierać nietuzinkowe obiekty?

Takie hotele, jakie zostały wymienione w tym artykule, są naprawdę obiektami nietuzinkowymi, które odznaczają się na mapie. Wyglądają wspaniale, są eleganckie, przytulne i zdecydowanie mają duszę – w przeciwieństwie do hoteli bardziej standardowych, utrzymywanych w tej samej kolorystyce, czy nawet mających ten sam układ pomieszczeń. Jeżeli chcesz zatrzymać się w jakimś hotelu i chcesz mieć pewność, że zostaniesz naprawdę dobrze ugoszczony, to takie hotele z pewnością przypadną ci do gustu. Warto korzystać z takich niecodziennych rozwiązań.

Hotel Jasek Premium

Lokalizacja: ul. Sułowska 39, 51-180 Wrocław
Telefon: +48 71 710 07 00 , +48 71 710 07 10
Mail: hotel@hoteljasek.com.pl
Adres www: http://www.hoteljasek.com.pl