Ośrodek Przebudzenie

Ośrodek terapii uzależnień Przebudzenie to idealne miejsce dla osób, które pragną zerwać z nałogiem i chcą całkowicie odmienić swoje dotychczasowe życie.

Takim osobom potrzebny jest profesjonalny odwyk alkoholowy, dokładnie odtrucie alkoholowe (detoks) oraz fachowe wsparcie, które polega na okazaniu zrozumienia oraz szacunku.

Ośrodek ten znajduje się nieopodal granicy Wrocławia w cichej spokojniej i zielonej okolicy, co zapewnia osobom uzależnionym doskonałe warunki do regeneracji – zarówno psychicznej, jak i fizycznej.

Zapewnia kameralne, ciche otoczenie oraz profesjonalną pomoc w walce, która oparta jest o wzajemny szacunek, dyskrecję, wiedzę, a przede wszystkim – zrozumienie.

Przebudzenie prowadzi skuteczną terapię uzależnień – wspiera w walce z nałogiem alkoholowym, ale również uzależnieniami behawioralnymi czy uzależnieniem od narkotyków.

Wiele lat praktyki w walce z uzależnieniami pozwoliło na opracowanie sprawdzonego programu terapeutycznego, dzięki któremu staniesz przed szansą rozwiązania swoich problemów i odzyskasz wiarę w sens życia.

Wybierając prywatny ośrodek leczenia uzależnień „Przebudzenie” decydujesz się podjąć wyzwanie powrotu do zdrowia – wyzwolisz się z objęć alkoholu lub narkotyków, a także nauczyć się jak przetrwać w trzeźwości bez względu na sytuację, w której się znajdziesz – Gorąco zapraszamy.

Dane firmowe:

Adres: ul. Polna 46, 55-114 Wisznia Mała

Telefon: 733 123 300

Strona w sieci: https://osrodekprzebudzenie.org

Mail: : osrodekprzebudzenie@gmail.com

Obszar działalności firmy: Dolny Śląsk

 

siłownia_w_ośrodku_przebudzenie (1) (1) sala_wypoczynkowa_ośrodek_przebudzenie (1) sala_w_ośrodku_przebudzenie (1) (1) sala_terapii_grupowej (1) pokój_w_ośrodku_przebudzenie (1) łóżka_pojedyncze_w_ośrodku_przebudzenie (1) jadalnia_w_przebudzeniu (1) (1) ośrodek_przebudzenie_od_zewnątrz (1)