Przemysław Bochyński kancelaria adwokacka

W Legnicy znajdziemy wiele kancelarii prawnych, ale przeważnie specjalizują się one w wybranej dziedzinie prawa, bądź ich usługi są nieproporcjonalnie drogie w stosunku do jakości świadczonych usług. Nasza kancelaria jest jedną z najczęściej wybieranych w całej okolicy. Często zawiązujemy współpracę z klientami z Wrocławia. Kancelaria Adwokacka Przemysław Bochyński to zespół dobrych adwokatów, którzy posiadają wiedzę oraz umiejętności, które pozwalają na osiąganie wielu sukcesów na obszarze Dolnego Śląska.

Wiemy, jak dużą odpowiedzialności niesie za sobą zawód adwokata, dlatego do każdej sprawy podchodzimy personalnie oraz z zachowaniem należytej staranności. Możemy pochwalić się wieloma udanym sprawami w zakresie oddłużanie naszych klientów oraz dążenia do ich upadłości konsumenckiej. Od wielu lat specjalizujemy się w negocjacjach z bankami i innymi instytucjami finansowymi, w celu zminimalizowania kosztów ponoszonych z tytułu zadłużenia.

Kancelaria zarządza doświadczony adwokat Przemysław Bochyński – jest to osoba bardzo kompetentna. Od wielu lat zajmuje się on pomocą swoim klientom w zakresie spraw cywilnych. Zaufaj najlepszym i postaw na Kancelarię Prawną Przemysław Bochyński. Z nami na pewno się uda!

Dane firmowe:

Adres: Plac Wolności 4, budynek C lokal 108, 59-220 Legnica

Telefon: 606 655 499

Strona w sieci: http://www.adwokatbochynski.pl

Mail: przemyslaw@adwokatbochynski.pl

Obszar działalności firmy: Wrocław / Legnica