Przewozy Regionalne – podróż koleją dla każdego!

Kolej ma niewątpliwą przewagę nad innymi środkami transportu. Można pokonywać nią duże odległości, więc jest często dobrą alternatywą dla samochodu, jeśli planujemy dłuższą trasę. Unikamy wówczas stania w korkach oraz martwienia się o to, czy auto zaraz się nie zepsuje oraz czy paliwa na pewno wystarczy do następnej stacji… Dodatkowo przejazd koleją jest o wiele tańszy – cena biletu miesięcznego to koszt dużo mniejszy niż opłaty za tankowanie auta. Liczne promocje i obniżki są jednymi z powodów, dla których warto dać szansę Przewozom Regionalnym.

POLREGIO – udogodnienia dla każdego

Firma POLREGIO zapewnia komfortowe przemieszczanie się na terenie całego kraju. Przesiadki są zniwelowane lub ograniczone do niezbędnego minimum. Atrakcyjne oferty zapewniające tani przejazd skuszą każdego. Do wyboru mamy różnego rodzaju zniżki dla wybranych tras w poszczególnych województwach, oferty dla seniorów, tanie bilety weekendowe oraz zniżki dla osób podróżujących w grupach.

Osoby niepełnosprawne również powinny być usatysfakcjonowane – nie muszą one same zgłaszać się do obsługi pociągu celem nabycia biletu za przejazd, a przy odprawie nie jest od nich pobierana specjalna oplata za zakup biletu w pociągu. Dodatkowo kasy biletowe, poczekalnie, perony oraz WC są specjalnie przystosowane do osób niepełnosprawnych. Możliwe jest również przewożenie ze sobą psa asystującego osobom niepełnosprawnym oraz psa przewodnika dla osób niewidomych.

Bilety Regionalne – system kupowania biletów przez Internet

Portal sprzedaży biletów przez Internet – Bilety Regionalne – to wyjątkowo wygodny, intuicyjny w obsłudze system. Za jego pomocą nabyć można bilety na wszystkie obsługiwane w kraju połączenia POLREGIO, wraz z zastosowaniem wszelkich obowiązujących zniżek. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zakupu biletu dla psa, na przewóz roweru lub większego bagażu. Dzięki zautomatyzowanym systemom zakupu, zaopatrzyć możesz się w bilet na dowolną trasę w kraju – bez wychodzenia z domu i stania w kolejkach. Z systemu skorzystać można o każdej porze dnia i nocy, zatem nie ma obaw, że nie zdążysz kupić biletu na czas.

seniorzy

Dzięki szerokiemu wyborowi tras obsługiwanych przez firmę POLREGIO, zaplanujesz bez problemu każdą podróż. Nie ma znaczenia czy planujesz wyruszyć na romantyczny weekend, czy też będzie to podróż służbowa. Pociągi POLREGIO zapewniają szybkie dotarcie do celu w bardzo komfortowych warunkach oraz wyjątkowo przystępnych cenach.

Dla osób, które mimo wszystko czeka dużo przesiadek, firma POLREGIO oferuje Pakiet Podróżnika. Jest to jeden bilet, obejmujący całą zaplanowaną trasę, co pozwala uniknąć stania w kolejkach w różnych miejscach oraz ewentualnego dokupowania biletów. W ramach Pakietu Podróżnika swoje usługi oferują POLREGIO, PKP Intercity, PKP SKM w Trójmieście, Łódzka Kolej Aglomeracyjna oraz Koleje Wielkopolskie. Planowane jest nawiązanie współpracy z kolejnymi przewoźnikami. Pakiet Podróżnika uwzględnia wszystkie promocje i zniżki oferowane przez danych przewoźników, co oprócz przyspieszenia procedury zakupu biletów, pozwala dodatkowo obniżyć cenę przejazdu. Wszystko jest oczywiście zawarte na jednym bilecie – pakiet można uznać zatem za inicjatywę proekologiczną, z uwagi na zmniejszone zużycie papieru. Pakiet Podróżnika jest niesłychanym udogodnieniem, które w połączeniu z dostępnością szerokiego wachlarza tras w całym kraju, zapewnia podróż najwyższej klasy, odbytą stosunkowo niewielkim kosztem.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych, zakup biletów przez Internet, biletomaty oraz bogactwo atrakcyjnych pakietów, to niewątpliwe atuty firmy przewozowej POLREGIO. Niezależnie od tego, czy planujesz dłuższą czy krótszą podróż, koniecznie zapoznaj się z ich ofertą i sprawdź, jak możesz zapewnić sobie komfortowy przejazd w korzystnej cenie. Nie zwlekaj – kup bilet za pomocą systemu Bilety Regionalne i wyrusz w podróż już dzisiaj!