Co sądzicie o Policealnej Szkole Dentystycznej w Zielonej Górze?

221 views
0

Potrzebuję rady, chcę udać się do szkoły policealnej, interesuje mnie kierunek technik dentystyczny. Zależy mi na tym, aby otrzymać dużo wiedzy teoretycznej oraz nabyć umiejętności praktyczne, żebym mógł w przyszłości łatwo znaleźć pracę w zawodzie. Znalazłem Policealną Szkołę Dentystyczną w Zielonej Górze, która ma sporo pozytywnych opinii. Co o niej sądzicie, może ktoś tam uczestniczył?

Redakcja Changed status to publish 2 października, 2023
0

Świetny wybór, moja kuzynka tam studiowała. Szkoła posiada nowocześnie wyposażone pracownie oraz doświadczoną kadrą dydaktyczną. Ponadto jest możliwość zdawania państwowego egzaminu zawodowego organizowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Słyszałem, że Szkoła Techniki Dentystycznej jest jedyną placówką województwa lubuskiego oferującą kształcenie w tej dziedzinie.

Redakcja Changed status to publish 2 października, 2023
0

Jestem dumna, że mogłam uczęszczać do tej szkoły. To miejsce, gdzie nabyłam solidne podstawy w stomatologii, które pozwoliły mi osiągnąć sukces w mojej karierze. Polecam dla tych, którzy chcą się rozwijać zawodowo i poznać fajnych ludzi z branży.

zuza Changed status to publish 14 września, 2023