Części do pralki – gdzie kupić?

200 views
0

Posiadam kilkuletnią już pralkę z whirlpoola i niestety z własnej głupoty ją sobie uszkodziłem. Oparłem kosz z mokrym praniem na drzwiczkach, coś chrupnęło i po zabawie. Musiałem wyłamać jakiś element bo nie da się ich zamknąć. Może da się dokupić same drzwiczki, albo zawias? Ktoś coś wie w temacie?

zuza Changed status to publish 3 sierpnia, 2023
0

Skorzystaj z oficjalnej strony internetowej Whirlpoola lub skontaktuj się bezpośrednio z autoryzowanym serwisem Whirlpoola, aby dowiedzieć się, czy można nabyć potrzebne części. Istnieją także niezależne sklepy internetowe specjalizujące się w sprzedaży części zamiennych do różnych urządzeń AGD. Przeszukaj internet, wpisując model pralki i potrzebną część, np. „drzwiczki pralki Whirlpool model ABC123” lub „zawias do pralki Whirlpool model ABC123”. Przed zakupem upewnij się, że zamówiona część jest odpowiednia dla twojego modelu pralki. Możesz to zrobić porównując numer seryjny i model pralki z informacjami podanymi w opisie części na stronie sprzedawcy.

zuza Changed status to publish 3 sierpnia, 2023
0

Oczywiście, jeśli uszkodziłeś drzwiczki pralki Whirlpool, istnieje możliwość dokupienia części zamiennych, takich jak same drzwiczki lub zawiasy, aby naprawić urządzenie. Znajdź model i numer seryjny pralki a później podjedź na serwis Whirlpool w Warszawie, czy innym mieście. Nie ma co kombinować z zamiennikami, albo samoróbkami, bo jeszcze zaleje ci dom podczas prania. Moim zdaniem należy używać tylko oryginalne części.

zuza Changed status to publish 3 sierpnia, 2023