Czy zajęcia u logopedy pomagają?

196 views
0

Czy ktoś miał doświadczenie z terapią logopedyczną i może powiedzieć, czy to naprawdę działa? Czy terapia jest w stanie pomóc w przypadku problemów z wymową, jąkaniem się lub innymi zaburzeniami mowy? Czy jest to proces długotrwały i wymagający dużo cierpliwości? A jeśli ktoś skorzystał już z terapii, to jakie konkretne korzyści wynikły z tego doświadczenia?

zuza Changed status to publish 18 kwietnia, 2023
0

Miałem okazję skorzystać z terapii logopedycznej i uważam, że była bardzo pomocna. Dodatkowo, logopeda zalecił mi również ćwiczenia oddechowe logopedyczne, które pomogły mi poprawić nie tylko mowę, ale również jakość oddychania. Terapia logopedyczna i ćwiczenia oddechowe to świetne narzędzia, które mogą pomóc w wielu sytuacjach, a zwłaszcza przy problemach z mową.

zuza Changed status to publish 18 kwietnia, 2023
0

Tak, miałem doświadczenie z terapią logopedyczną i uważam, że działa. Dzięki regularnym spotkaniom z logopedą, poprawiłem swoją wymowę i zdolność do jasnego i precyzyjnego wyrażania myśli. Terapia była dla mnie bardzo pomocna i polecam ją każdemu, kto boryka się z problemami z mową.

zuza Changed status to publish 18 kwietnia, 2023