Dobre doświadczenia z lekarzami rodinnymi we Wrocławiu?

315 views
0

Cześć wszystkim! Szukam dobrego lekarza rodzinnego we Wrocławiu i chciałbym poznać Wasze pozytywne doświadczenia. Kogo możecie polecić? Jakie usługi świadczy lekarz rodzinny? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

zuza Changed status to publish 30 czerwca, 2023
0

Mam świetne doświadczenia z lekarzem rodzinnym we Wrocławiu! Od wielu lat korzystam z usług jednego lekarza i jestem bardzo zadowolony. Zawsze traktuje mnie profesjonalnie i jest bardzo cierpliwy w wysłuchiwaniu moich problemów zdrowotnych. Dokładnie diagnozuje i zapewnia skuteczne leczenie, a także chętnie odpowiada na moje pytania dotyczące profilaktyki. Polecam go z całego serca!

zuza Edytowana odpowiedź 4 lipca, 2023
0

Również mam pozytywne doświadczenia z lekarzem rodzinny we Wrocławiu! Wizyty u niego zawsze są punktualne, co ułatwia mi organizację dnia. Oprócz tego, lekarz jest bardzo zaangażowany w dbanie o moje zdrowie, prowadzi regularne badania kontrolne i zawsze zwraca uwagę na profilaktykę. Cieszę się, że mogę polegać na jego profesjonalnej opiece, a także na zawsze miłej atmosferze podczas wizyt. Jestem zadowolony z jakości usług świadczonych przez tego lekarza!

zuza Changed status to publish 30 czerwca, 2023