Doświadczenia z blefaroplastyką w Wrocławiu – Czy możecie podzielić się swoimi opiniami?

298 views
0

Cześć wszystkim! Mam zamiar poddać się zabiegowi blefaroplastyki w okolicy Wrocławia i chciałbym usłyszeć Wasze doświadczenia. Czy ktoś z Was miał już tę procedurę wykonaną? Jakie były efekty? Czy jesteście zadowoleni z rezultatów? Chciałbym również dowiedzieć się, czy polecacie jakieś konkretne kliniki lub chirurgów w tej okolicy. Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi!

zuza Changed status to publish 5 lipca, 2023
0

Cześć! Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami z blefaroplastyką we Wrocławiu. Mój zabieg był naprawdę udany. Wybrałem klinikę, która miała dobre opinie i doświadczenie w tej dziedzinie. Personel był bardzo profesjonalny i zadbał o mnie na każdym etapie. Efekty blefaroplastyki przerosły moje oczekiwania – moje oczy wydają się dużo ładniejsze. Zabieg był bezbolesny, a proces rekonwalescencji był znacznie łatwiejszy niż się spodziewałem. 

zuza Changed status to publish 5 lipca, 2023
0

Hej! Mam za sobą blefaroplastykę wykonaną we Wrocławiu i mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z wyników. Mój chirurg był profesjonalny i uprzednio omówił ze mną wszystkie szczegóły procedury. Przebieg zabiegu był sprawnie przeprowadzony, a personel kliniki był bardzo przyjazny i troszczył się o moje dobro. Po zabiegu, moje powieki wyglądają o wiele młodziej i odświeżenie, czego właśnie oczekiwałem. Wszystko goiło się bez większych komplikacji, a efekt jest naturalny. Polecam zdecydowanie rozważyć blefaroplastykę we Wrocławiu!

zuza Changed status to publish 5 lipca, 2023