Jak ładnie zapakować produkty?

224 views
0

Kilka miesięcy temu otworzyłam własny zakład kosmetyczny. Zaczęłam niedawno współpracę z firmą kosmetyczną i chciałabym wprowadzić do sprzedaży w salonie pakiety prezentowe z tymi właśnie kosmetykami. Zastanawiam się nad opakowaniem, bo firma dała mi wolną rękę w tym temacie.

zuza Changed status to publish 29 lipca, 2023
0

W dzisiejszych czasach klienci coraz bardziej zwracają uwagę na ekologiczne rozwiązania. Rozważ wykorzystanie opakowań wykonanych z materiałów biodegradowalnych lub podążaj za trendem zero waste. Upewnij się, że opakowania są odpowiednio zabezpieczone, aby produkty nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Dodatkowo zadbaj o to, żeby na opakowaniach znajdowały się jasne informacje o zawartości pakietu, takie jak nazwy produktów, ich zastosowanie, składniki, termin ważności, a także instrukcje dotyczące stosowania.

zuza Changed status to publish 29 lipca, 2023
0

Gratulacje z powodu otwarcia własnego zakładu kosmetycznego i nawiązania współpracy z firmą kosmetyczną! Oferowanie pakietów prezentowych z kosmetykami to świetny pomysł, który może przyciągnąć nowych klientów i zwiększyć sprzedaż w Twoim salonie. Myślę, że warto zainwestować w pudełka z logo zakładu. Rozważ też dodanie elementów dodatkowych do opakowania, które podkreślą wartość pakietu prezentowego. Mogą to być np. ozdobne wstążki, kokardki, naklejki personalizujące prezent czy też małe próbki innych produktów, które klient może wypróbować.

zuza Changed status to publish 29 lipca, 2023