Jak mogę zmienić swój codzienny styl ubierania się na bardziej elegancki?

215 views
0

Mam już dwadzieścia parę lat. Skończyłam studia i dostałam pierwszą poważną pracę. Dziewczyny z firmy ubierają się poważnie i stylowo, a ja biegam w jeansach i koszulkach z głupimi nadrukami. Kiedyś mi to odpowiadało, ale teraz czuję, że z tego wyrosłam i chcę się zacząć ubierać bardziej formalnie.

zuza Changed status to publish 10 czerwca, 2023
0

Moim zdaniem fajną ofertę ubrań na różne okazje ma sklep Zara. Ubrania nie należą do najtańszych, ale na mnie zawsze wszystko dobrze leży. Czasem warto poczekać na promocje posezonowe i wtedy zrobić większe zakupy. Najlepiej postaw na stonowane kolory. Klasyczne koszule, albo połączenia typu garnitur i t-shirt. To chyba zawsze się sprawdza.

zuza Changed status to publish 10 czerwca, 2023
0

Możesz wybrać luźne spodnie, koszule, czy oversizowe marynarki oraz modne buty, które pomogą Ci stworzyć casualowy, ale elegantszy look. Jeśli chcesz jednak coś bardziej eleganckiego i kobiecego postaw na ubrania damskie polskiego producenta, który oferuje wysokiej jakości odzież o unikalnych wzorach i krojach. Możesz nawet pozwolić sobie na nieco awangardy i np. zaskoczyć współpracowników nietypowym kolorem żakietu.

zuza Changed status to publish 10 czerwca, 2023