Jak pomóc osobie z depresją?

353 views
0

Witajcie, szukam pomocy dla mojego brata, który od kilku miesięcy zmaga się z ciężką depresją. Już przeszedł przez kilka terapii, ale niestety bez większych efektów. Szukamy teraz specjalisty, który mógłby mu pomóc. Czy możecie polecić jakieś dobre ośrodki w Gdańsku lub okolicach?

zuza Changed status to publish 18 marca, 2023
0

Polecam ośrodek zdrowia psychicznego, w którym pracują psychologowie i psychiatrzy. W przeciwieństwie do prywatnych klinik, ich usługi są finansowane przez NFZ. Wiem, że niektórzy ludzie obawiają się szukania pomocy w publicznych placówkach, ale ta, którą polecam, jest bardzo dobrze zorganizowana. Ich specjaliści są profesjonalni i kompetentni, a ich podejście do pacjenta jest bardzo holistyczne. Zwracają uwagę na całą sytuację życiową pacjenta, nie tylko na objawy depresji.

zuza Changed status to publish 18 marca, 2023
0

Słyszałam, że w Gdańsku leczenie depresji jest częstym problemem. Jednym z nich jest prywatna klinika psychiatryczna, w której pracują wykwalifikowani specjaliści. Moja koleżanka korzystała z ich usług i była bardzo zadowolona. Chociaż muszę przyznać, że cena nie jest tania. Ale w przypadku leczenia depresji, warto zainwestować w dobrą opiekę medyczną.

zuza Changed status to publish 18 marca, 2023