Jaki mały plecak na spacery z psem?

197 views
0

Zwykle wychodząc na spacer z moim psem zabierałam jedynie woreczki na odchody i trochę przysmaków do kieszeni. Niedawno jednak przeprowadziłam się i dojście do parku dla psów zajmuje mi dłuższy kawałek, stąd też konieczne jest zabieranie miski i butelki z wodą oraz dodatkowych akcesoriów. Myślałam o nerce, ale raczej będzie zbyt mała.

zuza Changed status to publish 11 lipca, 2023
0

Zwróć uwagę na to, czy plecak ma wygodne, wyściełane szelki, które zapewnią odpowiednie wsparcie i zmniejszą obciążenie na plecach. Wybierz również plecak z regulowanym pasem piersiowym lub biodrowym, który pomoże utrzymać plecak na miejscu podczas spaceru. Jeśli spacerujesz z psem wieczorem lub w słabo oświetlonym miejscu, warto wybrać plecak z elementami odblaskowymi, które zwiększą widoczność. Możesz również rozważyć plecak wyposażony w specjalne zaczepy na latarkę lub gwizdek, które mogą być przydatne w przypadku nagłych sytuacji.

zuza Changed status to publish 11 lipca, 2023
0

Koniecznie zwróć uwagę na pojemność i materiał plecaka. Warto wybrać taki, który nie będzie się szybko brudził i jednocześnie łatwo go wyczyścić. Fajnie też jakby posiadał np. membranę wodoodporną. Ważne jest, aby plecak miał praktyczne funkcje, które ułatwią Ci spacer z psem. Mogą to być dodatkowe pętle lub klipsy na przypięcie smyczy, albo zewnętrzna kieszeń z przodu jak w plecaku kanken fjallraven, z której łatwo wyciągniesz potrzebne rzeczy.

zuza Changed status to publish 11 lipca, 2023