Jakie są objawy cukrzycy?

513 views
0

Cześć wszystkim, mam pewne wątpliwości co do mojego zdrowia i chciałbym zwrócić się do diabetologa. Czy ktoś z was miał już doświadczenie z takim specjalistą? Jakie są wasze opinie na temat wizyty u diabetologa? Czy jest jakiś dobry diabetolog w Szczecinie, którego polecacie?

zuza Changed status to publish 9 marca, 2023
0

Cześć, ja miałam do czynienia z diabetologiem tylko raz, kiedy podejrzewałam u siebie cukrzycę. Okazało się, że nie mam, ale sama wizyta u tego specjalisty była bardzo miła i profesjonalna. Diabetolog dokładnie zbadał moją historię choroby i wyjaśnił mi wszystko, co chciałam wiedzieć na temat cukrzycy. Zdecydowanie polecam zwrócenie się do diabetologa, nawet jeśli masz tylko podejrzenie cukrzycy.

zuza Changed status to publish 9 marca, 2023
0

Cześć, mam cukrzycę typu 2 od 3 lat i od tego czasu regularnie odwiedzam diabetologa. Moim zdaniem zwrócenie się do tego specjalisty jest bardzo ważne dla osób z cukrzycą. Diabetolog pomoże Ci dobrać odpowiednią dietę i odpowiednie leki, dzięki czemu kontrolowanie cukru we krwi będzie łatwiejsze i skuteczniejsze. Co do dobrych diabetologów w Szczecinie, nie mogę polecić Ci konkretnych lekarzy, ale polecam skorzystanie z wyszukiwarki internetowej. Wpisz frazę kluczową „diabetolog w Szczecinie” i na pewno znajdziesz wiele opinii i rekomendacji.

zuza Changed status to publish 9 marca, 2023