Porady dotyczące opieki zdrowotnej dla dzieci w Gdańsku

294 views
0

Czy ktoś może polecić doświadczonego specjalistę w dziedzinie osteopatii dziecięcej w Gdańsku? Poszukuję porad i wskazówek dotyczących opieki zdrowotnej dla mojego dziecka. Czy ktoś miał już doświadczenie z osteopatą dziecięcym w tej okolicy? Chciałbym poznać opinie i rekomendacje od innych rodziców.

zuza Changed status to publish 5 lipca, 2023
0

Witam! Jestem mamą trzyletniego dziecka i niedawno mieliśmy okazję skorzystać z usług osteopaty dziecięcego w Gdańsku. Był to nasz pierwszy kontakt z osteopatią, i muszę przyznać, że byliśmy mile zaskoczeni. Osteopata okazał się być wyjątkowo kompetentnym i życzliwym specjalistą. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, a osteopata dokładnie wyjaśnił nam, jakie techniki stosuje i jakie korzyści może przynieść naszemu dziecku. Po kilku sesjach zauważyliśmy pozytywne zmiany w postawie naszego malucha oraz w jego ogólnym samopoczuciu. 

zuza Changed status to publish 5 lipca, 2023
0

Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się skonsultować z osteopatą dziecięcym w Gdańsku i byliśmy bardzo zadowoleni z efektów. Nasz maluch miał problemy z układem trawiennym i ogólnym napięciem mięśniowym. Po kilku wizytach u osteopaty, zauważyliśmy znaczącą poprawę. Specjalista okazał się bardzo profesjonalny, empatyczny i cierpliwy wobec naszych obaw. Szczerze polecam skonsultować się z osteopatą dziecięcym, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zdrowia Waszego dziecka.

zuza Changed status to publish 5 lipca, 2023