Problemy z nawracającymi migrenami – co zrobić?

45 views
0

Od wielu lat cierpię na nawracające migreny, które są tak silne, że uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie. Próbowałam różnych leków przeciwbólowych, ale żadne nie działają na dłuższą metę. Zastanawiam się, czy ktoś z Was miał podobne problemy i znalazł skuteczny sposób na ich rozwiązanie? Może istnieją jakieś specjalistyczne usługi medyczne, które mogą pomóc w tej sytuacji?

zuza Changed status to publish 27 maja, 2024
0

Znalazłam ulgę w specjalistycznej klinice, która oferuje kompleksowe podejście do leczenia migren. Oprócz konsultacji z neurologiem, miałam dostęp do terapii relaksacyjnych, zabiegów fizjoterapeutycznych oraz porad dietetyka. To holistyczne podejście pomogło mi zredukować ilość ataków i poprawiło moje samopoczucie.

zuza Changed status to publish 27 maja, 2024
0

Również miałem problemy z migrenami, które były nie do zniesienia. Dopiero wizyta u kardiologa Szczecin NFZ przyniosła ulgę, ponieważ okazało się, że migreny były związane z problemami krążeniowymi. Specjalista zlecił mi odpowiednie badania i wdrożył leczenie, które znacząco zmniejszyło częstotliwość i nasilenie bólów głowy.

zuza Changed status to publish 27 maja, 2024