Sprzątanie po zalaniu w Aleksandrowie Łódzkim

279 views
0

Czy ktoś miał doświadczenie z firmami zajmującymi się sprzątaniem po zalaniu w Aleksandrowie Łódzkim? Jakie są Wasze rekomendacje dotyczące firm, które wykonują tę usługę? Chciałbym poznać Wasze pozytywne doświadczenia i usłyszeć o skutecznych firmach, które pomogły w takiej sytuacji.

zuza Changed status to publish 19 lipca, 2023
0

Ostatnio mieliśmy zalanie w naszym domu i zdecydowanie mogę polecić jedną firmę, która zajęła się sprzątaniem po zalaniu w Aleksandrowie Łódzkim. Ich profesjonalizm i szybka reakcja były niesamowite. Pracownicy byli bardzo uprzejmi i skrupulatni w swojej pracy. W ciągu kilku godzin usunęli całą wodę, osuszyli nasze meble i dywany, oraz uporali się ze wszystkimi uszkodzeniami. Całkowicie polecam tę firmę, byli niesamowici!

zuza Edytowana odpowiedź 19 lipca, 2023
0

Miałem niedawno problem z zalaniem w moim biurze w Aleksandrowie Łódzkim i skorzystałem z usług firmy sprzątającej. Muszę powiedzieć, że byłem bardzo zadowolony z ich pracy. Nie tylko sprzątali skutecznie po zalaniu, ale także zapewnili szybki i skuteczny proces osuszania. Personel był profesjonalny i uprzejmy, a cały proces naprawy przebiegł sprawnie. Nie mogę się na nich nie skupić, to była niesamowita obsługa!

zuza Changed status to publish 19 lipca, 2023