W czym przekazać dokumenty klientowi?

231 views
0

Moja firma często przekazuje klientom różnego rodzaju dokumenty. W części przypadków klienci sami przynoszą teczki czy koszulki na dokumenty, ale nie jest to standard. Często zdarza się, że klient nie ma nic przy sobie, a my mamy jedynie koszulki biurowe. Jest to dla mnie krępujące i wydaje mi się, że firma wychodzi wtedy na niechlujną i nieprofesjonalną.

zuza Changed status to publish 30 lipca, 2023
0

Zastanów się nad opcjami, takimi jak koperty firmowe, teczkowe teczki z logo, katalogi czy pudełka na dokumenty. Jeśli masz stałych klientów, możesz zdecydować się na personalizowane koszulki z imieniem i nazwiskiem klienta. To okaże się miłym i profesjonalnym gestem. Pamiętaj, że eleganckie i profesjonalne przekazywanie dokumentów może wpłynąć na pozytywne wrażenie o Twojej firmie.

zuza Changed status to publish 30 lipca, 2023
0

Jeśli Twoja firma często przekazuje dokumenty klientom, warto zadbać o odpowiednie rozwiązania, które pozwolą na profesjonalne i estetyczne przekazywanie dokumentów. Najlepszym rozwiązaniem będą teczki z logo firmy, które możesz od razu zamówi w większej ilości. Dodatkowo zadrukuj swoje koszulki biurowe firmowym logo lub hasłem reklamowym. Dzięki temu każde przekazanie dokumentów będzie zarazem subtelną reklamą Twojej firmy.

zuza Changed status to publish 30 lipca, 2023