Wakacyjny wybór – Sanok czy Zakopane?

128 views
0

Planujemy letni wypad na wakacje, zastanawiamy się, czy lepiej wybrać Sanok czy Zakopane. Czy możecie podzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z wakacji w jednym z tych miejsc? Co szczególnie Wam się podobało i które miejsce polecacie?

zuza Changed status to publish 8 sierpnia, 2023
0

Wyjazd do Sanoka był strzałem w dziesiątkę! Ten urokliwy miasteczko ma swój niepowtarzalny klimat i bogatą historię. Wybraliśmy hotel Bona w Sanoku, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Piękne i komfortowe pokoje, a personel dbał o nas od pierwszego do ostatniego dnia pobytu. Zwiedzanie okolic było fascynujące – zabytkowe budowle, muzea, oraz malownicze spacery w okolicznych parkach sprawiły, że wakacje były pełne wrażeń. Gorąco polecamy to miejsce!

zuza Changed status to publish 8 sierpnia, 2023
0

Wakacje w Zakopanem były niezapomniane! Malownicze krajobrazy gór, cudowny klimat i mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Wybraliśmy jedno z urokliwych pensjonatów, a widok z naszego pokoju był zapierający dech w piersiach. Na co dzień korzystaliśmy z pieszych szlaków, gdzie czekają niesamowite widoki, a wieczorami relaksowaliśmy się w lokalnych knajpkach, delektując się regionalnymi specjałami.

zuza Changed status to publish 8 sierpnia, 2023