KCM Clinic

KCM Clinic to profesjonalny ośrodek medyczny, który codziennie leczy setki pacjentów. Klinika mieści się w centrum Jeleniej góry i zachęca nie tylko wysoką jakością oferowanych usług, ale również przepiękną oprawą w postaci odrestaurowanego budynku, wyposażonego w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Jakość oferowanych usług została zagwarantowana certyfikatem ISO 9001:2009, jak i współpracą kliniki z amerykańską placówką Sanford Health.

Na zespół KCM Clinic składają się doświadczeni i wysoce wykwalifikowani lekarze specjaliści, a wielu z nich pochwalić się może również bogatym dorobkiem naukowym. Cała kadra pracownicza wykonywają swój zawód z zaangażowaniem i pasją, a ich umiejętności są nieustannie poszerzane za pomocą częstych szkoleń w kraju jak i za granicą. Klinika oferuje bogaty wybór usług z dziedziny – neurochirurgii, ginekologii, ortopedii, rehabilitacji, stomatologii, okulistyki, chirurgii plastycznej i wielu innych.

KCM Clinic bazuje na najnowocześniejszej technologii z zastosowaniem laparoskopii trójwymiarowej 3D, polegającej na zapewnieniu najwyższej jakości wizualizacji obrazu w czasie trwania operacji, a co za tym idzie, jest to najlepszy sposób na zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz skuteczności dla pacjenta.

Dane firmowe:

Adres: ul. Bankowa 5-7, 58-500 Jelenia Góra

Telefon: 75-611-2222

Strona w sieci: http://kcmclinic.pl

Mail: rejestracja@kcmclinic.pl

Obszar działalności firmy: Jelenia Góra