Jak poradzić sobie z bólem?

341 views
0

Czy ktoś z Was miał doświadczenie z rehabilitacją po urazie kręgosłupa? W jaki sposób radziliście sobie z bólem i ograniczeniami ruchowymi? Jakie metody rehabilitacji były dla Was najskuteczniejsze? Czy korzystaliście z usług jakiegoś konkretnego ośrodka rehabilitacyjnego?

zuza Changed status to publish 17 marca, 2023
0

Tak, miałam doświadczenie z rehabilitacją po urazie kręgosłupa. Korzystałam z usług ośrodka rehabilitacyjnego i byłam bardzo zadowolona z efektów. Specjaliści z tego ośrodka byli w stanie dopasować ćwiczenia do mojego stanu zdrowia i indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, ośrodek oferował zabiegi fizjoterapeutyczne, które bardzo pomogły mi w redukcji bólu i poprawie zakresu ruchu. Jeśli szukasz dobrego ośrodka, polecam zajrzeć na stronę https://centrumspine.pl/, ponieważ oferują oni szeroki zakres usług rehabilitacyjnych i mają bardzo dobrych specjalistów.

zuza Changed status to publish 17 marca, 2023
0

Tak, miałem doświadczenie z rehabilitacją po urazie kręgosłupa. Moim zdaniem najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedniego specjalistę, który będzie w stanie dostosować ćwiczenia do naszych potrzeb i możliwości. Polecam również regularną fizjoterapię oraz ćwiczenia wykonywane samodzielnie w domu. Moją ulubioną metodą rehabilitacji jest pilates, ponieważ ćwiczenia są delikatne dla kręgosłupa, ale jednocześnie bardzo skuteczne. Nie korzystałem z usług konkretnego ośrodka rehabilitacyjnego, ponieważ ćwiczenia wykonywałem u siebie w domu.

zuza Changed status to publish 17 marca, 2023