Jak się sprawdzają grobowce?

419 views
0

Mam pytanie dotyczące grobowców w Wietrzychowicach. Czy ktoś z Was miał okazję korzystać z usług tamtejszych zakładów kamieniarskich? Interesują mnie opinie na temat jakości wykonania grobowców oraz terminowości realizacji zamówienia. Z góry dziękuję za odpowiedzi!

zuza Changed status to publish 13 marca, 2023
0

Ja również miałem okazję korzystać z usług zakładu kamieniarskiego w Wietrzychowicach i mogę powiedzieć, że moje doświadczenia są mieszane. Grobowiec w Wietrzychowicach został wykonany z solidnego materiału i wygląda bardzo estetycznie, ale niestety termin realizacji zamówienia był dłuższy niż początkowo ustalono. Ponadto, cena za usługę była dość wysoka w porównaniu z innymi firmami w okolicy. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z jakości wykonania, ale niekoniecznie polecam ze względu na wysoką cenę i opóźnienia w realizacji zamówienia.

zuza Changed status to publish 13 marca, 2023
0

Miałem przyjemność korzystać z usług zakładu kamieniarskiego w Wietrzychowicach i jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy. Grobowiec został wykonany z solidnego materiału, wygląda bardzo estetycznie i starannie. Co więcej, termin realizacji zamówienia był krótszy niż początkowo zakładano. Polecam!

zuza Changed status to publish 13 marca, 2023