Jak zaaranżować ogród?

293 views
0

Cześć wszystkim, szukam pomysłów na aranżację mojego ogrodu. Chcę stworzyć przytulne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny, ale nie mam pomysłu, jak to zrobić. Może ktoś miał podobny problem i chciałby się podzielić swoimi doświadczeniami?

Redaktor MK Changed status to publish 28 lutego, 2023
0

Ogród to świetne miejsce do relaksu, ale ja polecam zrobić coś więcej niż tylko postawić kilka mebli i roślin. Możesz stworzyć klimatyczny kącik z niewielkim oczkiem wodnym, ozdobnym kamieniem lub fontanną. Możesz też zasadzić kwitnące drzewa lub krzewy, które ożywią przestrzeń. Jeśli chodzi o meble ogrodowe, postaw na wygodne i trwałe materiały, takie jak drewno lub rattan. Pomyśl też o oświetleniu – lampki ogrodowe lub latarnie to doskonały sposób na podkreślenie nastrojowego klimatu.

Redaktor MK Changed status to publish 28 lutego, 2023
0

Cześć! Ja niedawno zrobiłem przemianę mojego ogrodu i zdecydowałem się na stworzenie przytulnego kącika z trójnogiem na ognisko. To idealne miejsce na wieczorne spotkania z przyjaciółmi przy grillu lub po prostu na spędzenie czasu z rodziną przy ciepłym ogniu. Zdecydowałem się na postawienie trójnogu na ognisko, obok którego ustawiłem wygodne meble ogrodowe. Efekt jest naprawdę rewelacyjny, a moja rodzina i goście uwielbiają to miejsce.

Redaktor MK Changed status to publish 28 lutego, 2023