Mieszkanie dla Ciebie – Szeregówki w Kiełczowie!

Poszukiwanie swoich czterech kątów jest zawsze poważną decyzją. Wiele osób musi brać kredyt na wiele lat, aby sfinansować taką inwestycję. Nic więc dziwnego, że młodzi ludzie szukają wyjątkowego miejsca w optymalnej lokalizacji i cenie. Dla bardzo wielu osób odpowiedzią na pytanie jakie mieszkanie będzie najlepsze jest: szeregówka w Kiełczowie.

Zalety szeregówek

Mieszkania w zabudowie szeregowej nazywane są też szeregówkami. Pierwsze zaczęły powstawać w XVII wieku w Europie. Jest to rząd identycznie wyglądających domów stojących obok siebie, tworzący długi rząd budynków, które dzielą ściany boczne.

Jedną główną zaletą szeregówek jest to, że są one relatywnie tańsze niż bliźniaki zbudowane w tej samej lokalizacji. Ze względu na swój charakter domy w zabudowie szeregowej są bezstresowym wyborem nieruchomości, które pozwalają na elastyczność w posiadaniu własnego domu bez ponoszenia ciężaru nierealistycznego kredytu hipotecznego lub konieczności inwestowania zbyt wiele czasu w codzienne czynności konserwacyjne takie jak koszenie trawników czy czyszczenie rynien. Ponieważ zajmują mniejszą powierzchnię, jest mniej ogrodów do pielęgnacji, mniej powierzchni do czyszczenia i mogą być idealnym punktem wyjścia dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na rodzinną rezydencję z wieloma sypialniami.

W przeciwieństwie do zakupu mieszkania szeregówka to nadal dom – co oznacza, że ​​będziesz właścicielem całej przestrzeni bez konieczności zajmowania się wspólnymi pomieszczeniami – jak klatki schodowe w bloku. Wszystkie ogrody, schody i dziedzińce są nasze.

Gdy wracamy do swojego domu możemy być pewni, że zastaniemy tam spokój i ciszę. Zasadniczo domy szeregowe oferują więcej prywatności niż bloki czy kamienice. Nie musimy się martwić tym, że sąsiedzi będą imprezować czy robić remont, ponieważ nie będzie to aż tak słyszalne.

Dodatkowo domy szeregowe są piętrowe, co oznacza, że kiedy mamy gości wciąż możemy schować się na piętrze w swojej sypialni. To komfort, który każdy z czasem doceni.

Szeregówki to kompaktowe budynki, które gwarantują nam niższe zużycie energii. W dzisiejszych czasach ma to wiele zalet ekonomicznych, ale nie tylko. To też decyzja o naszym stylu życia. Dzięki mieszkaniu w nich możemy w mniejszym stopniu przyczyniać się do emisji gazów cieplarnianych i być bardziej eko.

Szeregówki w Kiełczowie

Kiedy szukamy mieszkania z ogródkiem pod Wrocławiem, to bardzo szybko odkryjemy, że optymalnym dla nas rozwiązaniem jest szeregówka w Kiełczowie. To właśnie tam znajdziemy najlepsze połączenie ciszy i spokoju jaką oferują przedmieścia oraz dostępu do atrakcji oferowanych we Wrocławiu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z szeregówek w Kiełczowie mamy zaledwie 10 kilometrów do wrocławskiego rynku, czyli ścisłego centrum. Jeżeli chcemy pójść do kina czy teatru lub umówić się ze znajomymi w restauracji, to nie będziemy mieli najmniejszego problemu. Zwłaszcza że w okolicy jeżdżą dwie linie autobusowe. W samym Kiełczowie również mamy dostęp do niezbędnych punktów usługowych. Znajdziemy tu markety spożywcze, przychodnie, przedszkola, szkoły, a nawet siłownię. Od najbliższego dużego centrum handlowego dzielą nas zaledwie cztery kilometry.

Jednocześnie przedmieścia oferują to, czego nie znajdziemy w mieście. Przede wszystkim będziemy mieli własny ogródek. Pracując w nim, będziemy spalać kalorie i poprawimy naszą odporność. Przede wszystkim to jednak świetny sposób na walkę ze stresem – obcowanie z przyrodą bardzo relaksuje. W okolicy również znajdziemy wiele zieleni. Z przyjemnością będziemy codziennie uprawiać jogging lub w weekendy wybierać się na długie wycieczki rowerowe. W okolicy znajdziemy wiele przyjemnych miejsc na spacery z dziećmi.