Ranking najlepszych hoteli we Wrocławiu

Wrocław to przepiękne miasto, do którego co roku zjeżdża się naprawdę wielu turystów. Każdego roku cieszy się ono coraz większą popularnością i nic dziwnego – jest to miejsce, które bez wątpienia warto jest odwiedzić. Jeżeli zatem planujesz podróż do Wrocławia, to z pewnością zastanawiasz się, gdzie spać? Który hotel jest najlepszy i ma najlepszy stosunek ceny do jakości? Czy lepiej wybrać sieciówkę, czy może lepiej znaleźć niepowtarzalne miejsce, które będzie miało swój klimat? Oto ranking najlepszych hoteli znajdujących się w stolicy województwa dolnośląskiego.

Ranking hoteli we Wrocławiu

  1. Hotelem numer jeden, w którym jak najbardziej warto jest się zatrzymać, jest hotel Grand City Wrocław. Obiekt posiada cztery gwiazdki i jest stworzony do tego, by zatrzymać się w nim, we dwójkę. Każda zakochana para będzie więc zachwycona tym hotelem. W hotelu znajduje się bezpłatne wifi, restauracja, bar oraz centrum fitness. W obiekcie są akceptowane zwierzęta domowe.
  2. Koleją pozycją na liście jest Qubus Hotel Wrocław. Sieciówka Qubus to hotele klasy biznes, gdzie najczęściej zatrzymują się osoby będące w delegacjach. Obiekt znajdujący się we Wrocławiu ma cztery gwiazdki, bar, basen kryty, bezpłatne wifi oraz parking. Także i w tym hotelu mogą zatrzymywać się właściciele ze zwierzętami domowymi!
  3. Jasek Premium Hotel Wrocław to z kolei miejsce dla tych, którzy szukają bardziej kameralnej atmosfery, przytulnych wnętrz oraz obsługi na bardzo wysokim poziomie. Hotel posiada bezpłatne wifi, bar, restaurację oraz transport z lotniska. W obiekcie znajdują się pokoje dla niepalących i tak, jak w dwóch poprzednich hotelach, tak i tutaj mile widziani są ludzie ze swoimi pupilami.
  4. Hotel to miejsce, w którym podróżujący znajdą centrum fitness, bar, parking i restauracje. W hotelu są dostępne pokoje dla całych rodzin. Jest to obiekt bardzo dobry dla par oraz właścicieli czworonogów, które są akceptowane.
  5. Obiekt The Granary – La Suite Hotel posiada aż pięć gwiazdek i jest usytuowany około pół kilometra od Rynku Głównego. Znajdziesz tutaj darmowe wifi, restaurację, centrum fitness i bar. W obiekcie znajdują się pokoje rodzinne, a zwierzęta są akceptowane. Pokoje są przestronne i klimatyczne.

Najlepsze hotele we Wrocławiu – na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę, przy wybieraniu hotelu, w którym warto się zatrzymać we Wrocławiu? Przede wszystkim warto jest sprawdzić stosunek ceny do jakości. Warto także badać opinie poprzednich klientów, którzy już z danego obiektu korzystali i widzieli, jak było. Oczywiście ogromną wartością hotelu są także umieszczone w nim udogodnienia – basen, restauracja, bar czy centrum fitness. Warto także sprawdzić, który obiekt w okolicy posiada swój własny transport z lotniska – jest to niezwykłe ułatwienie dla wszystkich podróżujących!

Wrocław jest miastem, które może przywitać odwiedzającym obiektami hotelowymi o bardzo wysokim standardzie.

Hotel ma być miejscem, gdzie z łatwością można wypocząć przed rozpoczęciem zwiedzania, lub po ważnej delegacji z pracy. Obsługa w hotelu powinna być miła i przede wszystkim profesjonalna, dostępna na życzenie klienta przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. A jeżeli klient przyjechał własnym samochodem, to wypadałoby, aby hotel posiadał własny parking, lub by parking znajdował się w pobliżu hotelu – to znacznie ułatwi poruszanie się.

Podsumowanie

Wrocław to cudowne miasto, które z roku na rok gości u siebie coraz większą liczbę turystów i osób przyjezdnych, które poszukują noclegów w hotelach, hostelach i innych obiektach oferujących pokoje. Aby doświadczenie z tak pięknego miejsca było kompletne warto jest wybrać taki hotel, który swoją jakością plasuje się w ścisłej czołówce. Ważne jest także to, aby obiekt znajdował się jak najbliżej centrum miasta, dzięki temu zdecydowanie łatwiej będzie można poruszać się po mieście.

Wybierając jeden hotel z rankingu najlepszych, klient ma pewność, że dobrze trafi i będzie zadowolony z jakości i obsługi hotelowej. A to sprawi, że pobyt w sercu Dolnego Śląska okaże się być niezapomniany!